Офлайн та онлайн
Гра-тренажер, яка підіймає глибинні причини, що впливають на фінанси (кількість грошей) у вашому житті.
Запити на гру:
-як заробляти гроши, займаючись улюбленою справою;
-відсутність самореалізації;
-роблю багато, а заробляю мало;
-обмежуючи переконання та ін.
Формат гри: груповий та індивідуальний.
Як проходить гра
- 4 години
- Максимум 4 учасники
Гра проводиться у певний час в онлайн просторі чи особисто. Важливо цей час присвятити собі. Попередити близьких, щоб Вас не турбували, психологічна гра – це глибинний процес. Після гри можуть бути легка недуга, і я раджу пити багато чистої води, гуляти на свіжому повітрі.
Запит на гроші
- питання фінансів
Запит на гроші — один з найпоширеніших у психолога, оскільки питання фінансів часто безпосередньо пов’язане з внутрішнім станом людини. Ось кілька причин, чому це так:
Фінансова стурбованість. Багато людей переживають через фінансові труднощі, борги чи нестабільність. Це може бути джерелом стресу та тривожності, що негативно впливає на загальний психологічний стан. В такому випадку пацієнти можуть звертатися до психолога за підтримкою в управлінні емоціями, пов’язаними з грошима.
Почуття провини чи сорому. Люди, які мають фінансові проблеми, часто відчувають сором або провину. Це може призводити до важких емоційних переживань, таких як депресія чи низька самооцінка. Психолог може допомогти клієнтам розібратися в причинах таких почуттів та працювати над їх подоланням.
Моделі сприйняття грошей. Наше ставлення до грошей часто формується в дитинстві і може бути пов’язане з різними внутрішніми конфліктами. Наприклад, у деяких людей може бути переконання, що гроші — це джерело проблем або, навпаки, що багатство обов’язково призводить до щастя. Психолог допомагає зрозуміти ці переконання та працювати з ними.
Фінансове планування та стрес
- Труднощі з самооцінкою та успіхом
Фінансове планування та стрес. Складнощі з плануванням бюджету, безпекою фінансового майбутнього або відчуття “незахищеності” також можуть бути причиною для звернення до психолога. Часто такий стрес є перешкодою для прийняття раціональних рішень і створює ще більше переживань.
Труднощі з самооцінкою та успіхом. Гроші часто асоціюються з успіхом або його відсутністю. Якщо людина відчуває, що її фінансовий стан не відповідає її очікуванням або соціальним стандартам, це може негативно вплинути на самооцінку. Психолог може допомогти змінити підхід до грошей, не ставити їх у центр власної цінності.
Таким чином, запит на гроші в контексті психологічної допомоги — це звернення за розумінням, підтримкою і допомогою в управлінні емоціями та стосунками з фінансами. Це відкриття особистого психічного ресурсу, який допоможе рухатися вперед
Психологічні ігри
- Терапевтичний інструмент
Психологічна гра – це інструмент саморозуміння, що допомагає екологічно, безболісно і швидко побачити поточну ситуацію з різних сторін і знайти власне рішення, спираючись на справжнє бажання. Можливість змінити своє мислення, виявити установки та переконання, які тримають вас на цьому рівні, не дають рухатися вперед. Можливість прописати план дій для реалізації свого потенціалу.
Провожу ігри в індивідуальному та груповому форматі. Офлайн та онлайн.
Категорії ігор:
Кохання та стосунки – “Дім Душі”
Розкриття жіночої многогранності – “Червоний намет”
Гроші та фінанси – ” Веселка достатку” або “Магія грошей’
Досягнення цілей – “Геометрія мети”