Офлайн та онлайн

Гра “Дім Душі” заснована на методі психотерапії транзакційного аналізу. Дозволяє м’яко проникнути у глибини підсвідомості. На полі гри Ви зустрічаєтесь зі своїми субособами: внутрішньою дитиною, батьком, дорослим, критиком, щоб об’єднатися для вирішення Вашого запиту. У результаті гравець обирає свій шлях у вирішенні запиту та складає покроковий план для досягнення мети.
Гра для підлітків, чоловіків та жінок.
Формат проведення: груповий ( до 3 осіб) та індивідуальний.

#Дім Душі

Як проходить гра

Гра проводиться у певний час в онлайн просторі чи особисто. Важливо цей час присвятити собі. Попередити близьких, щоб Вас не турбували, психологічна гра – це глибинний процес. Після гри можуть бути  легка недуга, і я раджу пити багато чистої води, гуляти на свіжому повітрі.

Що таке ТА?

Транзакційний аналіз (ТА) – це унікальний психотерапевтичний метод, історія створення якого тісно пов’язана з життєвим шляхом його засновника Еріка Берна. Цей підхід став не лише інструментом для розв’язання психологічних проблем, а й системою, що змінює спосіб розуміння взаємодії між людьми.

Один з основних принципів Транзакційного Аналізу – це розуміння та вивчення трьох станів “Я”: Батько, Дорослий та Дитина. Це допомагає аналізувати та регулювати взаємодію в різних сферах життя. В ТА великий акцент приділяється транзакціям – це обмін повідомленнями або взаємодія між станами “Я”. Розуміння та аналіз цих транзакцій дозволяє виявити шляхи поліпшення комунікації. 

Сценарії з дитинства

ТА вивчає ідею, що люди розвивають стереотипні сценарії або скрипти в дитинстві, які впливають на їхнє життя. Розкриття цих сценаріїв може допомогти виявити та змінити негативні патерни. Важливий аспект – це розуміння та аналіз ігор, що виникають у взаємодії. Ігри в ТА – це специфічні способи взаємодії, які можуть бути корисними чи шкідливими. В ТА важливо розвивати інтеграцію різних аспектів “Я” для досягнення гармонії та цілісності особистості. Розвивати віру в позитивні можливості та здатність до змін є важливим аспектом Транзакційного Аналізу.

ТА акцентує на важливості самоаналізу, розумінні власних реакцій та взаємодії для досягнення особистісного росту.Ці принципи створюють унікальний підхід, який сприяє глибокому розумінню внутрішнього світу та міжособистісних взаємодій.

Психологічні ігри

Психологічна гра – це інструмент саморозуміння, що допомагає екологічно, безболісно і швидко побачити поточну ситуацію з різних сторін і знайти власне рішення, спираючись на справжнє бажання. Можливість змінити своє мислення, виявити установки та переконання, які тримають вас на цьому рівні, не дають рухатися вперед. Можливість прописати план дій для реалізації свого потенціалу.
Провожу ігри в індивідуальному та груповому форматі. Офлайн та онлайн.

Категорії ігор:
Кохання та стосунки – “Дім Душі”
Розкриття жіночої многогранності – “Червоний намет”
Гроші та фінанси – ” Веселка достатку” або “Магія грошей’
Досягнення цілей – “Геометрія мети”

©2025AllRightsReserved

More About Us

“Найцінніше, що у Вас є – це Ви! Дбайте про себе “

Ваш психолог і друг Оксана Коваленко

Quick links

Digital marketing

“Щастя це розуміти свої бажання час повернути не можна. однак, прийняття себе дозволяє виграти час для нової історії”